Site Test (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Tests
ku: تاقیکردنەوەکان

en: Run tests
ku: هەڵسووڕاندنی تاقیکردنەوەکان

en: Clean test environment
ku: پاککردنەوەی شوێنەواری تاقیکردنەوە

en: Clean environment
ku: پاککردنەوەی شوێنەوار

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
ku[0]: 1 ئیمێل لە کاتی ئەم تاقیکردنەوەیەدا ناردرا.
ku[1]: @count ئیمێل لە کاتی ئەم تاقیکردنەوەیەدا ناردران.
