Site Test (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
no: E-post

en: Testing
no: Tester

en: Tests
no: Tester

en: Run tests
no: Kjør tester

en: Clean test environment
no: Tøm testmiljø

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
no: Fjern tabeller med prefiks «simpletest» og midlertidige mapper som er tilovers etter tester som stoppet. Dette er ment for utviklere som lager tester.

en: Clean environment
no: Tøm miljø

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
no: Velg testene eller testgruppene du vil kjøre og klikk <em>Kjør tester</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
no[0]: 1 e-post ble sendt i løpet av denne testen.
no[1]: @count e-poster ble sendt i løpet av denne testen.
