Site Test (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Testing
et: Testimine

en: Tests
et: Testid

en: Run tests
et: Käivita testid

en: Clean test environment
et: Puhas testkeskkond

en: Clean environment
et: Puhas keskkond

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
et: Vali testid või testigrupid, mida soovid käivitada ning vajuta <em>Käivita testid</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
et[0]: Selle testi jooksul saadeti 1 e-kiri.
et[1]: Selle testi jooksul saadeti @count e-kirja.
