Site Test (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Testing
fa: آزمایش

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Run tests
fa: اجرای تست‌ها

en: Clean test environment
fa: پاک کردن محیط تست

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
fa: حذف جدول‌های دارای پیشوند "simpletest" و پوشه‌های موقتی که از آزمایش‌های شکست‌خورده جا مانده‌اند. این برای توسعه‌گرها در هنگام ایجاد آزمایش‌ها طراحی شده است.

en: Clean environment
fa: پاک کردن محیط

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
fa: آزمایش‌(ها) یا مجموعه(های) آزمایش که مایل به اجرای آنها هستید را انتخاب نمایید، و <em>اجرای آزمایش‌ها</em> را کلیک کنید.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
fa[0]: ۱ نامه الکترونیکی در طول آزمایش ارسال شد.
fa[1]: @count نامه الکترونیکی در طول آزمایش ارسال شد.
