Site Test (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Testing
gl: Probando

en: Tests
gl: Probas

en: Run tests
gl: Executar as probas

en: Clean test environment
gl: Limpar o contorno das probas

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
gl: Eliminar as tablas co prefixo "simpletest" e os directorios temporais que queden tralas probas que fallaron. Serve de axuda os desarroladores o crear probas.

en: Clean environment
gl: Limpar entorno

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
gl: Seleccione a proba oo probas que desexa efectuar e prema <em>Executar probas</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
gl[0]: Enviouse un correo electrónico nesta proba.
gl[1]: Enviaronse @count correos electrónicos nesta proba.
