Site Test (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Testing
hr: Testiranje

en: Tests
hr: Testovi

en: Run tests
hr: Pokreni testove

en: Clean test environment
hr: Čisto test okruženje

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
hr: Ukloni tablice s prefiksom "simpletest" i privremene direktorije koji su zaostali iza zakočenog testa. Ovo je namijenjeno članovima razvojnog tima koji koji provode testove.

en: Clean environment
hr: Čisto okruženje

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
hr: Odaberite testove ili skupine testova koje želite pokrenuti, i kliknite <em>Pokreni testove</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
hr[0]: 1 poruka e-pošta je poslana tijekom ovog testa.
hr[1]: @count poruke e-pošte su poslane tijekom ovog testa.
hr[2]: @count poruka e-pošte je poslano tijekom ovog testa.
