Site Test (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Testing
jv: Ujian

en: Tests
jv: Ujian

en: Run tests
jv: Lakoaké pengujian

en: Clean test environment
jv: Pengujian resik perangkat

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
jv: Mbuwang tabel nganggo ater-ater "simpletest" lan direktori sawetara sing ditinggalaké pangujian sing dadi rusak. Iki kudu digatekaké developer nalika nggawé  tes.

en: Clean environment
jv: Perangkat resik

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
jv: Pilih test utāwā kelompok test sing sampéyan arep lajuaké, lan klik <em>Nglakoaké test</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
jv[0]: 1 e-mail uwis dikirim sakjroning pengujian.
jv[1]: @count e-mail uwis dikirim sakjroning pengujian.
