Site Test (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Tests
lt: Testai

en: Run tests
lt: Paleisti testus

en: Clean test environment
lt: Išvalyti testinę aplinką

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
lt: Pašalina lenteles su prefiksu "simpletest" ir laikinus aplankus, kurie liko po nesėkmingų testų. Tai skirta kūrėjams kuriant testus.

en: Clean environment
lt: Išvalyti aplinką

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
lt: Pasirinkite testą (-us) ar grupę (-es) testų, kuriuos norite vykdyti ir spragtelėkite <em>Vykdyti testus</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
lt[0]: Šio testo metu @count el. laiškas išsiųstas.
lt[1]: Šio testo metu @count el.laiškų išsiųsta.
lt[2]: Šio testo metu @count el.laiškai išsiųsti.
