Site Test (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Testing
uk: Тестування

en: Tests
uk: Тести

en: Run tests
uk: Виконати тести

en: Clean test environment
uk: Прибирання тестового середовища

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
uk: Видалити таблиці з префіксом "simpletest" та тимчасові каталоги, що залишилися від тестів, що провалилися. Це стосується розробників при створенні тестів.

en: Clean environment
uk: Прибрати середовище

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
uk: Виберіть тест(и) чи тестову групу(групи), які необхідно виконати і клацніть <em>Виконати тести</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
uk[0]: Одне електронне повідомлення було надіслане під час цього тесту.
uk[1]: @count електронних повідомлення було надіслано під час цього тесту.
uk[2]: @count електронних повідомлень було надіслано під час цього тесту.
