Site Test (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Testing
be: Тэставанне

en: Tests
be: Тэсты

en: Run tests
be: Запуск тэстаў

en: Clean test environment
be: Ачысціць тэставае асяроддзе

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
be: Выдаліць табліцы з прэфіксам "simpletest" і часовыя каталогі, якія засталіся пасля няўдалых тэстаў. Прызначана для выкарыстання распрацоўшчыкамі пры стварэнні тэстаў.

en: Clean environment
be: Ачысціць асяроддзе

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
be: Абярыце тэст(ы) альбо тэставую групу(ы), якія б жадалі запусціць, і націснеце <em>Запусціць тэсты</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
be[0]: Падчас гэтага тэста быў адасланы 1 e-mail.
be[1]: Падчас гэтага тэста было адаслана @count e-mail'аў
