Site Test (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Tests
bo: ཚོད་ལྟ

en: Run tests
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད

en: Clean test environment
bo: ཚོད་ལྟའི་ཁོར་ཡུག་གཙང་སེལ་བྱེད

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
bo: སྟབས་བདེའི་ཚོད་ལྟ་ཞེས་སྔོན་དུ་བཏགས་ཡོད་པའི་རེའུ་མིག་དང་ཚོད་ལྟ་བྱེད་འཕྲོ་ཤོར་བའི་རྗེས་ཤུལ་གྱི་གནས་སྐབས་འཇུག་སྣོད་བཅས་སུབ་རྒྱུ་ཡིན། འདི་ནི་གསར་སྤེལ་མཁན་གྱི་ཚོད་ལྟ་བྱེད་ཆེད་དུ་བཟོས་པ་ཡིན།

en: Clean environment
bo: ཁོར་ཡུག་གཙང་སེལ་བྱེད

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བྱེད་དགོས་པའི་ཚོད་ལྟ་གདམ་པ་དང་ཡང་ན་ཚོད་ལྟའི་ཁག་བདམས་ནས་<em>ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ</em>་ལ་རྡེབ་དགོས

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
bo[0]: ཚོད་ལྟ་འདིའི་རིང་གློག་ཡིག་@count་བསྐུར་ཡོད།
