Site Test (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Testing
ja: テスト

en: Tests
ja: テスト

en: Run tests
ja: テストを実行

en: Clean test environment
ja: テスト環境をクリアー

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
ja: クラッシュしたテストが残した、接頭語 "simpletest" が付いたテーブルと一時ディレクトリーを削除。これは、テストを作成する開発者の利用を想定したものです。

en: Clean environment
ja: 環境のクリアー

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
ja: 実行したいテストかテストグループを選択し、<strong>テストを実行</strong>をクリックしてください。

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
ja[0]: このテスト中に１通のメールが送信されました。
ja[1]: このテスト中に @count 通のメールが送信されました。
