Site Test (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Testing
nl: Tests

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Clean test environment
nl: Testomgeving opruimen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
nl: De tabellen met het voorvoegsel 'simpletest' en de tijdelijke mappen die na gecrashte tests zijn achtergebleven verwijderen. Dit is bedoeld voor ontwikkelaars bij het bouwen van tests.

en: Clean environment
nl: Opschonen

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
nl: Kies de test(s) of testgroep(en) die u wilt uitvoeren, klik daarna op <em>Tests uitvoeren</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
nl[0]: 1 e-mail is verstuurd tijdens deze test.
nl[1]: @count e-mails werden verstuurd tijdens deze test.
