Site Test (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Testing
pl: Testowanie

en: Tests
pl: Testy

en: Run tests
pl: Uruchom testy

en: Clean test environment
pl: Wyczyść środowisko testowe

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
pl: Usuwa tabele z prefiksem "simpletest" i katalogi tymczasowe, które pozostały po testach zakończonych porażką. Takie działanie jest zamierzone i przewidziane podczas tworzenia testów.

en: Clean environment
pl: Czyszczenie środowiska

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
pl: Należy wybrać test(y) lub grupę(y) testów, które mają być przeprowadzone i kliknąć <em>Uruchom testy</em>

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
pl[0]: 1 wiadomość e-mail została wysłana w trakcie tego testu.
pl[1]: @count wiadomości e-mail zostały wysłane w trakcie tego testu.
pl[2]: @count wiadomości e-mail zostało wysłanych w trakcie tego testu.
