Site Test (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Testing
sk: Testovanie

en: Tests
sk: Testy

en: Run tests
sk: Spustiť testy

en: Clean test environment
sk: Vyčistiť testovacie prostredie

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
sk: Odstrániť tabuľky s predponou "simpletest" a dočasných adresárov, ktoré zostali po nedokončených testoch. Je to určené pre vývojárov, ak vytvárajú testy.

en: Clean environment
sk: Vyčistiť prostredie

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
sk: Vyberte jeden alebo viac testov alebo testovacích skupín, ktoré chcete spustiť a kliknite na <em>Spustiť testy</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
sk[0]: Počas tohto testu bol odoslaný 1 e-mail.
sk[1]: Počas tohto testu boli odslané @count e-maily.
sk[2]: Počas tohto testu bolo odslaných @count e-mailov.
