Site Test (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Testing
sv: Test

en: Tests
sv: Tester

en: Run tests
sv: Kör tester

en: Clean test environment
sv: Rensa testmiljö

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
sv: Ta bort tabeller med prefixet "simpletest" och tillfälliga kataloger som är kvar från tester som kraschat. Detta är avsett för utvecklare vid skapande av tester.

en: Clean environment
sv: Rensa miljö

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
sv: Välj test(er) eller testgrupp(er) som du vill köra och klicka sedan på <em>Kör tester</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
sv[0]: Ett e-postmeddelande skickades under detta test.
sv[1]: @count e-postmeddelanden skickades under detta test.
