Site Test (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Testing
de: Testen

en: Run tests
de: Tests durchführen

en: Clean test environment
de: Testumgebung bereinigen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
de: Entfernen von Tabellen mit dem Präfix „simpletest“ und die temporären Verzeichnisse, die von unvollständigen Tests übrig sind.

en: Clean environment
de: Umgebung bereinigen

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
de: Wählen Sie die Tests oder Gruppen aus, die abgearbeitet werden sollen und klicken Sie auf <em>Tests starten</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
de[0]: 1 E-Mail wurde während dieses Tests gesendet.
de[1]: @count E-Mails wurden während dieses Tests gesendet.
