Site Test (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Testing
ca: Proves

en: Tests
ca: Proves

en: Run tests
ca: Executa les proves

en: Clean test environment
ca: Neteja l'entorn de proves

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
ca: Elimina les taules amb el prefix "simpletest" i els directoris temporals que han quedat de les proves que han fallat. Això està pensat per als desenvolupadors quan creen les proves.

en: Clean environment
ca: Neteja l'entorn

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
ca: Seleccioneu la(es) prova(es) o grup(s) de proves que voleu executar i feu clic a <em>Executa les proves</em>

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
ca[0]: S'ha enviat 1 correu electrònic durant aquesta prova.
ca[1]: S'han enviat @count correus electrònics durant aquesta prova.
