Site Test (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Testing
cs: Testování

en: Tests
cs: Testy

en: Run tests
cs: Spustit testy

en: Clean test environment
cs: Vyčistit testovací prostředí

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
cs: Odstraní tabulky s prefixem "simpletest" a dočasné adresáře, které zůstaly po nedokončených testech. Určeno zejména pro vývojáře, když vytvářejí testy.

en: Clean environment
cs: Vyčistit prostředí

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
cs: Vyberte test, testy nebo testovací skupinu(y), které chcete spustit, a klikněte na <em>Spustit testy</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
cs[0]: Během tohoto testu byl poslán 1 email.
cs[1]: Během tohoto testu byly poslány @count emaily.
cs[2]: Během tohoto testu bylo posláno @count emailů.
