Site Test (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Tests
el: Δοκιμές

en: Run tests
el: Εκτέλεση δοκιμών

en: Clean test environment
el: Καθαρισμός περιβάλλοντος δοκιμής

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
el: Διαγράφει τους πίνακες με το πρόθεμα "simpletest" και τους προσωρινούς καταλόγους που έχουν απομείνει από τεστ που είχαν σφάλματα εκτέλεσης. Προορίζεται για τους προγραμματιστές όταν δημιουργούν τεστ.

en: Clean environment
el: Εκκαθάριση περιβάλλοντος

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
el: Επιλέξτε τις δοκιμές ή τις ομάδες δοκιμών που θέλετε να εκτελέσετε και κάντε κλικ στο <em>Εκτέλεση δικιμών</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
el[0]: Κατά τη διάρκεια αυτής της δοκιμής εστάλη 1μύνημα e-mail.
el[1]: Κατά τη διάρκεια αυτής της δοκιμής στάλθηκαν @count μηνύματα e-mail.
