Site Test (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Testing
es: Probando

en: Tests
es: Pruebas

en: Run tests
es: Ejecutar pruebas

en: Clean test environment
es: Limpiar entorno de prueba

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
es: Eliminar las tablas con el prefijo "simpletest" y los directorios temporales que queden tras las pruebas que hayan fallado. Sirve de ayuda a los desarrolladores al crear pruebas.

en: Clean environment
es: Limpiar entorno

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
es: Seleccione la prueba o pruebas que desea efectuar y pulse <em>ejecutar pruebas</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
es[0]: Se envió un correo electrónico en esta prueba.
es[1]: Se enviaron @count correos electrónicos en esta prueba.
