Site Test (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Tests
hu: Tesztek

en: Run tests
hu: Tesztek futtatása

en: Clean test environment
hu: Tesztkörnyezet kitisztítása

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
hu: Eltávolítja a korábbi sikertelen tesztek után visszamaradt, nevében „simpletest” előtagot tartalmazó táblákat és az ideiglenes könyvtárakat. Ez a lehetőség a teszteket író fejlesztők számára készült.

en: Clean environment
hu: Tiszta tesztkörnyezet

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
hu: A futtatni kívánt tesztek kiválasztása. A tesztek a <em>Tesztelésre</em> kattintva indíthatók.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
hu[0]: A teszt során 1 e-mail lett elküldve.
hu[1]: A teszt során @count e-mail lett elküldve.
