Site Test (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Tests
km: សាក​ល្បង

en: Run tests
km: សាក​ល្បង​ដំណើរ​ការ

en: Clean test environment
km: បរិស្ថាន​សាក​ល្បង​ស្អាត

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
km: យក​តារាង​ដែល​មាន​បុព្វបថ​ថា​ "simpletest" និង​ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន​ដែល​សល់​ពី​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​បាន​គាំង​ចេញ​ ។ វា​គឺ​សម្រាប់​តែ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ នៅ​ពេល​ដែល​បង្កើត​ការសាក​ល្បង​ប៉ុណ្ណោះ​ ។

en: Clean environment
km: បរិស្ថាន​ស្អាត

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
km: ជ្រើស​​សាក​ល្បង​ ​ឬ​ក្រុម​សាក​ល្បង​ដែល​អ្នក​ចង់​ដំណើរ​ការ​ រួច​ចុច​លើ​ <em>ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង</em> ។

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
km[0]: អ៊ីមែល ១ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ អំឡុង​ពេល​សាកល្បង​នេះ ។
km[1]: អ៊ីមែល @count ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ អំឡុង​ពេល​សាកល្បង​នេះ ។
