Site Test (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Testing
ro: Testare

en: Tests
ro: Teste

en: Run tests
ro: Rulare teste

en: Clean test environment
ro: Curățați mediul de test

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
ro: Șterge tabelele cu prefixul "simpletest" și directoarele temporare care au rămas în urma testelor eșuate. Aceasta este destinată dezvoltatorilor atunci cânde creează teste.

en: Clean environment
ro: Curățați mediul

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
ro: Selectați testul(ele) sau grupul(urile) de test(e) pe care ați dori să le rulați, apoi faceți clic pe <em>Rulare teste</em>.
