Site Test (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Tests
tr: Testler

en: Run tests
tr: Testleri çalıştır

en: Clean test environment
tr: Temiz test ortamı

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
tr: Öneki "simpletest" olan tabloları ve çökmüş testlerden kalan geçici dosyaları kaldır. Geliştiricilerin testler oluştururken kullanmaları için tasarlanmıştır.

en: Clean environment
tr: Temiz ortam

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
tr: Çalıştırmak istediğiniz test ya da test gruplarını seçin ve <em>Testleri çalıştır</em> düğmesine tıklayın.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
tr[0]: Test sırasında @count e-posta gönderildi.
