Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: حرر

en: None
ar: لا يوجد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: احفظ

en: Add
ar: أضف
