Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוסף
