Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Save
ne: बचत गर्नुस
