Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Next
ro: Următorul

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fişier

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adăugare
