Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Next
si: පසු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය
