Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Next
sk: Ďalší

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
sk: Overuje vlastníka stránky pre použitie s vyhľadávacími službami.
