Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj
