Site verification (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Engine
uk: Двигун
