Site verification (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
