Site verification (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi
