Site verification (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot
