Site verification (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till
