Site verification (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm
