Site verification (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Search engine
ca: Motor de cerca
