Site verification (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir
