Site verification (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Add
ug: قوشۇش
