Site verification (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
