Site verification (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη
