Site verification (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Google
fa: گوگل
