Site verification (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
fi: Vahvistaa sivuston omistajuuden hakukoneiden käyttöön.
