Site verification (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх
