Site verification (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
