Site verification (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle
