Site verification (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави
