Site verification (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Verifications
et: Verifitseerimine
